فروشگاه عمده فروشی پخش رمزی

09383307302 02133000363
پخش رمزی
 

قاشق و چنگال از اجزای جدا نشدنی یک سفره هستند. انواع آنها برای کاربردهای مختلف طراحی و روانه بازار شده اند. جنس و کبفیت این لوازم ضروری ، در هنگام خرید حرف اول را می زند. برای خریدی کامل، اگر شکل عمده را می پسندید، به عمده فروشی قاشق و چنگال پخش رمزی بیایید.

 با عمده فروشی قاشق و چنگال آشنا شوید :

قاشق و چنگال ها از ضروری ترین وسایلی هستند که در هنگام خرید های کلی تر مانند خرید جهیزیه و یا خرید برای مغازه و فروشگاه خود، حتما باید آنها را در لیست خرید خود بگنجانید. سرویس های قاشق و چنگال را اگر می خواهید در تعداد بالا خریداری کنید می توانید به عمده فروشی قاشق و چنگال مراجعه کنید و به این ترتیب هم از قیمت های مناسب تری بهره مند شوید و هم از نوع خاصی از مدل قاشق و چنگال می توانید تعداد بالایی را داشته باشید.

انواع قاشق و چنگال و کاربردهای آنها :

قاشق و چنگال ها و اجزای یک سرویس را هم می توان به طور جداگانه و هم با هم خریداری کرد. اما ابتدا بهتر است با کاربردها و اشکال آنها آشنا شویم.

چنگال ها برای همراهی قاشق و بلند کردن قطعات غذا طراحی شده اند . سه دندانه و چهار دندانه هستند ولی تعداد دندانه ها به نحوه کاربرد آنها بر می گردد. جنس به کار رفته در تولید چنگال ها معمولا از استیل است اما اکثرا با توجه به قیمت چنگال ها می توان متوجه شد که ممکن است از آلیاژهایی با مرغوبیت کمتر هم در بعضی از آنها، استفاده شود.

قاشق ها هم برای خوردن راحت تر مایعات و غذاهای حجیم کاربرد دارند و با توجه به نوع آنها و کاربردشان در سفره ممکن است گودی بیشتر یا کمتری داشته باشند و ابعاد و سایزهای مختلفی را داشته باشند.

اگر می خواهید از عمده فروشی قاشق و چنگال، اقدام به خرید نمایید حتما از انواع سایزها و کاربری های مختلف قاشق ها و چنگال ها ، خریداری نمایید تا خرید شما بدون نقص باشد.

Coconut Cutlery Set

انواع چنگال :

- چنگال های معمولی که از نظر وزنی سبک ترند و 4 دندانه بوده و کاربری عمومی در همه سفره ها دارند.

- چنگال اروپایی که مقداری سنگین تر از چنگال های معمولی بوده و در پذیرایی های رسمی و تشریفاتی در کنار بشقاب قرار می دهند.

- چنگال کیک خوری که کوتاهتر و کوچکتر از چنگال های غذاخوری بوده و برای خوردن؛ شیرینی و کیک و بعضی میوه ها کارایی دارند و معمولا 3 دندانه دارند.

- چنگال ماهی خوری که شبیه به دو نمونه اول هستند اما نوک تیزتری خواهند داشتو

- چنگال دسر که دارای مقداری انحنا جزئی هستند و برای سرو دسرهایی غیر از شیرینی جات استفاده می شوند.

- چنگال کوکتل که سه دندانه و دارای سطحی کامل صاف هستند که برای خوردن زیتون و صدف و ...کاربرد دارند.

ghashogh

انواع قاشق :

-قاشق چایخوری : قاشق های کوچکی که در هنگام سرو نوشیدنی هایی مثل قهوه و چای کاربرد دارند. به عنوان مقیاس اندازه گیری هم استفاده می شوند.

-قاشق قهوه خوری که فقط مختص استفاده از قهوه می باشد.

-قاشق شربت خوری که برای هم زدن نوشیدنی های در لیوان های بلند مانند شربت و انواع آبمیوه به کار میروند.

-قاشق های دسر، که سری پهن و گرد دارند اما به طور کلی کوچک اند و برای مصرف دسرها استفاده می شوند.

-قاشق سوپ خوری که کاملا گرد و گود هستند و برای خوردن غذاهای مایع مثل سوپ بسیار کاربردی اند.

-قاشق مربا خوری که از نظر اندازه از قاشق چایخوری هم کوچکترند و برای برداشتن و مالیدن مربا بر روی نان به کار می روند.

-قاشق عسل خوری، قاشق هایی تقریبا با دسته بلند تر از قاشق مربا خوری و با یک پیچخوردگی خاص بر روی دسته تا استفاده از عسل را با توجه به کش آمدن آن راحت تر کند.

سرور سالاد، که قاشق و چنگالی گود و با سه دندانه ضخیم هستند که در کنار هم برای سرو سالاد از ظرف اصلی سالاد خوری استفاده می شود.

سرور کیک که بعد از بریدن و تقسیم کیک و یا شیرینی های تر، برای برداشتن کیک از آنها استفاده می شود. نوعی قاشق با سر تقریبا مثلثی شکل می باشند.

در عمده فروشی قاشق و چنگال پخش رمزی ، می توانید انواع سرویس های قاشق و چنگال را آنلاین ببینید و خریداری کنید.

چه قصد خرید از عمده فروشی قاشق و چنگال  پخش رمزی  را دارید، چه قصد دارید از هر فروشگاه دیگری خرید کنید، جنس و کیفیت محصول مورد نظر خود را حتما بررسی کرده و در کمال اطمینان آنها را خریداری نمایید.