فروشگاه عمده فروشی پخش رمزی

09383307302 02133000363
پخش رمزی
 

ماگ سرامیکی یک از انواع ماگ ها می باشند که با حجم بالایی که دارند برای استفاده و نوشیدن مایعات به کار می روند. در بازارهمراه علاوه بر تنوع فروش ماگ های سرامیکی، قیمت مناسبی نیز برای خرید عمده ارائه می نماید.

ماگ سرامیکی، لیوانی خاص :

ماگ ها، لیوان هایی با حجم بالا هستند که در طرح های زیبا و منحصر به فردی تولید می شوند. ماگ سرامیکی از جنس سرامیک ساخته می شود و می تواند برای مصرف و نوشیدن انواع مایعات گرم، استفاده شود و به دلیل داشتن نقش و طرح، شوق نوشیدن را در انسان بیشتر کند. به نوعی ماگ سرامیکی به خدمت گرفتن هنر است و کاربردی کردن هنر، می توان آن را نام نهاد.

انواع لیوان و فنجان برای نوشیدن مایعات گرم :

فنجان ها از قدیم تاکنون مهمترین و اصلی ترین وسیله برای استفاده از مایعات می باشد. حجم یک فنجان بین 50 تا 60 سی سی می باشد و گاهی ممکن است مقداری بیشتر هم بشوند. حجم کم فنجان ها به دلیل این است که بعضی از مایعات مثل قهوه را نمی توان در حجم خیلی بالا مصرف کرد. فنجان ها معمولا از جنس چینی و یا بلور و کریستال ساخته می شود و در مجالس و مهمانی ها جلوه رسمی و بهتری برای پذیرایی دارند.

لیوان ها هم از جمله تجهیزات و وسایلی هستند که معمولا می توان برای استفاده از مایعات گرم در آنها استفاده کرد. اما جنبه کاربردی آن، بیشتر از نظر مصرف مایعات سرد و معمولی مثل آب و آبمیوه و نوشابه، می باشد. لیوان ها هم اکثرا کریستالی اند و از فنجان ها حجم بیشتری دارند. برای سرو نوشیدنی های گرم معمولا در جمع های خانوادگی و خودمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

ماگ ها به دلیل زیبایی جالبی که دارند، می توانند به عنوان دکوری هم استفاده شوند.

ماگ سرامیکی و چاپ طرح بر روی آنها :

mag 2

استفاده از تکنولوژی چاپ طرح و مدل بر روی سرامیک بالاست. به همین دلیل است که تنوع طرح و مدل و البته کیفیت نقش ها بر روی اجناس سرامیکی مخصوصا ماگ سرامیکی، خیلی بیشتر از ماگ های از جنس شیشه و چوب و پلاستیک است.

انجام چاپ بر روی یک ماگ سرامیکی به دو شکل امکان دارد.

روش اول سابلیمیشن :

در این روش قبل از چاپ، ماگ را آغشته به ماده ایی به نام کوتینگ می کنند و بعد از آن، ماگ داخل کوره قرار داده می شود و بعد از خشک شدن می توان طرح و عکس روی آنها چاپ کرد.

روش چاپ کردن به این شکل است که طرح و عکسی که دوست دارید را باید بعد از تنظیمات کامپیوتری، توسط چاپگرهای مخصوص چاپ سابلیمیشن، طرح را پرینت می کنید. سپس عکس تان را به شکل برعکس روی ماگ قرار داده  و آنها را در دستگاه پرس حرارتی قرار می دهید. تا عکس تان روی ماگ به طور کامل، چاپ شود.

روش دوم چاپ کوره ای :

تفاوت اول این روش با روش سابلیمیشن در این است که احتیاجی به کوتینگ کردن ماگ قبل از چاپ آن نداریم.

تفاوت بعدی در تعداد و نوع رنگ کاربردی در این روش است. در روش اول محدودیت استفاده از رنگ وجود ندارد و انواع رنگ ها را می توانیم استفاده کنیم ولی در روش چاپ کوره ای، تعداد و نوع رنگ هایی که مد نظر شماست، اهمیت دارد. زیرا به تعداد رنگی که می خواهید بر روی ماگ استفاده کنید، شابلون آماده می شود.

بعد از استفاده از شابلون ها بر روی ماگ سرامیکی، آنها را در کوره های بسیار داغ قرار می دهند و تصویر بر روی ماگ، می افتد.

روش سابلیمیشن برای چاپ انواع عکس و تصویر به کار می آید اما چاپ کوره برای تبلیغات و یا سفارش هدیه شرکتی، با طراحی های ساده استفاده می شوند.

مزایای روش چاپ سابلیمیشن :

تنوع رنگ و طرح با ماندگاری طولانی

مقرون به صرفه تر از چاپ کوره ای

قابل شستشو بدون از بین رفتن طرح

مناسب برای چاپ انواع عکس ها و طرح های فانتزی و انتزاعی

پخش رمزی و فروش ماگ سرامیکی :

پخش رمزی به صورت آنلاین اقدام به فروش انواع ماگ سرامیکی با طرح هایی زیبا و جذاب نموده است و شما عزیزان که قصد خرید دارید حتی به شکل عمده هم اقدام به خرید نمایید.

ماگ سرامیکی عرضه شده در این فروشگاه ، کیفیت مناسبی داشته و طرح های چاپی بر روی آنها علاوه بر زیبایی، منحصر به فرد نیز هستند.

حتما به وب سایت  پخش رمزی مراجعه کنید و علاوه بر محصولات متنوع دیگر ، از ماگ سرامیکی هم دیدن بفرمایید.