فروشگاه عمده فروشی پخش رمزی

09383307302 02133000363
پخش رمزی
 

اگر مدتی است به دنبال یک هدیه مناسب برای دوست، همسر ، و دیگر اقوام و آشنایان خود می گردید، بهتر است بدانید پیشنهاد ما به شما خرید مجسمه به عنوان هدیه است. هدیه ایی که علاوه بر زیبایی ، ماندگاری طولانی را خواهد داشت. در  فروشگاه پخش رمزی  می توانید هدیه خود را خریداری نمایید.

 

خرید مجسمه به عنوان هدیه :

عوض کردن حال و هوای خانه، یکی از بهترین و اثرگذارترین کارهایی است که مجسمه ها، می توانند انجام دهند. حال فرقی ندارد این تفاوت فضا و حس و حال را برای خانه خود بخواهیم یا برای خانه دوستان و اقوام.

با اهدا یک مجسمه به عنوان هدیه، می توانیم حسی خوب همراه با مفهوم زیبایی را به عزیزان مان هدیه دهیم و یادگاری زیبا و ماندگار به آنها ارزانی کنیم.

مجسمه ها هدیه هایی فاخر، ماندنی ، و زیبا هستند که مفاهیم زیبایی شناسی را به بیننده به شکل غیرمستقیم منتقل می کند. اگر قصد خرید مجسمه به عنوان هدیه، دارید بهتر است قبل از آن به بررسی شرایط خانه و یا محل کاری که قرار است این مجسمه در آنجا قرار بگیرد، بپردازید.

با توجه به تنوع و طرح های مختلفی که در تولید مجسمه ها به کار برده می شوند؛ و همچنین با توجه به روحیات شخص مورد نظر و سبک فکری ایشان،اقدام به خرید کنید. البته بودجه و هزینه ایی هم که برای این کار می خواهید در نظر بگیرید، نیز در انتخاب نوع مجسمه با توجه به مواد به کار رفته در آن، متفاوت و از موارد اثر گذار خواهد بود.

mojasame

نکات مهم زمانی که قصد خرید مجسمه به عنوان هدیه، را داشته باشید :

- مشخصات محیطی که قرار است مجسمه به آنجا منتقل شود را حتما در نظر داشته باشید. کوچکی و بزرگی ابعاد مجسمه بستگی زیادی به این معیار خواهد داشت.

- ذوق و سلیقه شخص گیرنده را حتما در نظر داشته باشید. از سبک های کلاسیک و ساده برای افراد مسن تر استفاده کنید.

- اعتقادات و باورهای طرف مقابل را مورد توجه داشته باشید تا دچار سوءتفاهم نشود.

- جنس مجسمه ایی که قرار است هدیه دهید، را با توجه به شرایط گیرنده در نظر بگیرید. سنگینی و سبکی اثر، وجود کودک در خانه که در اینصورت باید مجسمه کم خطرتری را انتخاب کنید، بزرگی و کوچکی مجسمه با توجه به ابعاد منزل

- هزینه های خرید مجسمه به عنوان هدیه را با توجه به مواد تولیدی آن، در نظر داشته باشید. اگر قصد خرید مجسمه گرانبهایی را دارید، می توانید از مدل های فلزی ( برنجی ، برنزی و...) دیدن کنید و اگر قیمت های ارزانتر را می خواهید بهتر است به سمت مجسمه های فایبرگلاس و پلی استر، بروید. البته مدل های چوبی هم از قیمت های متوسط رو به بالایی برخوردارند.

 

 

انواع مجسمه به عنوان هدیه، از نظر تکنیک مجسمه سازی :

مجسمه ها به دو صورت ساخته می شود. یا به صورت سه بعدی، و مستقل که حجمی در فضا است و یا به نقوشی که بر صفحه ایی برجسته و کنده کاری شده است. گچ هم در ساخت مجسمه ها نقش داشته و این مجسمه به عنوان هدیه، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در این نوع از مجسمه ها هنرمند با کمک مخلوط گچ و سیلیس و آب طرح اولیه قالب گیری شده و بعد از خروج از قالب، به صاف و صیقلی کردن و از بین بردن اضافات مجسمه ، پرداخته و مجسمه به حالت نهایی خود خواهد رسید.

اگر می خواهید از مجسمه به عنوان هدیه ، استفاده کنید، مجسمه هایی از جنس چوب، هم زیبایی زیادی دارند و هم تولیداتی منحصر به فرد هستند. این مجسمه ها ماندگاری خوبی خواهند داشت. البته اگر در معرض آفات و حشرات قرار نگیرند و از چوب با کیفیت تولید شده باشد.

مجسمه ها ، دنیایی حرف برای گفتن دارند و دنیایی زیبایی و مفهوم با خود خواهند داشت. اگر قصد دارید هدیه ایی برای دوستان و عزیران خود تهیه کنید و به عنوان هدیه تولد ، ازدواج ، خرید منزل نو و امثال اینها، تقدیم کنید. مجسمه ها بهترین گزینه اند.

مجسمه به عنوان هدیه علاوه بر زیبایی،  هدیه ایی خاص و ماندگار هم خواهد بود و شما را برای همیشه به یاد فرد گیرنده این هدیه، می اندازد.

در فروشگاه آنلاین  پخش رمزی ، یکی از موارد پیشنهادی برای هدیه،  مجسمه است. مجسمه هایی در مدل های گوناگون و ابعاد متفاوت که با هر بودجه ایی که در اختیار دارید، می توانید بعد از ملاحظه اقدام به خرید آنها نمایید.

اگر شما ، مجسمه به عنوان هدیه در نظر گرفته اید،  پخش رمزی از طریق خرید آنلاین می تواند به راحتی آنها را در سبک های مختلف، به شما ارائه دهد.